YAKAMOZ MAKİNA

FPT Motor Türkiye Mümessili

fpt motor türkiye distrübitörü

YEDEK PARÇA

Motor ve jeneratörler için ihtiyaç duyulan tüm orjinal yedek parçaları Yakamoz Makina’da bulabilirsiniz. Dünya’nın en iyi markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan Yakamoz Makina, sürekli güncellenen geniş ürün kalemi ve stoğu ile tüm beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. Kurumsal hizmet anlayışını uluslararası boyuta büyütmesi sayesinde sektörde oldukça önemli bir pozisyonda bulunmaktadır. Farklı motor ve jeneratör modellerine göre uygun parçalar sunarak Yakamoz Makina’yı tercih eden her müşterisinin yüzünü güldürmektedir.

Yedek Parça Talep Formu

Talep formunu doldurarak gönderin en kısa sürede size dönüş yapalım.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

BİZE ULAŞIN

  • +90 232 461 87 31
  • +90 232 461 01 97
  • info@yakamozmakina.com
  • Fatih Mah. 1193 Sok. No:7 Sarnıç
    Gaziemir / İZMİR

Bizi Takip Edin!

Telif Hakkı © Yakamoz Makina – Jeneratör Kiralama – Satış – Servis | Localveri İzmir Web Tasarım

Yakamoz Makina, Kazakistan’dan Tanzanya’ya kadar Dünya’nın bir çok noktasına servis ve yedek parça desteği sağlar. Turkcell, Vadofone, Kipa, Tüprag, Vestel gibi çok sayıda kurumsal firmanın tercihidir.

İtalya merkezli FPT Industrial’ın Türkiye’deki en önemli distribütörü olan Yakamoz Makina, kurumsal kimliğini ve kalitesini ispatlayarak uluslararası boyutlarda da adını duyurmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Perkins ana bayisi olarak orijinal yedek parça ve motor satışı hizmeti vermekte olup yurtiçindeki en güçlü yedek parça stoğuna sahiptir.