TEST İŞLEMLERİ

15 kW ile 2250 kW arasındaki motorların tüm testleri özel test ünitelerine bağlanmakta, tam güç ve kapasitelerinde test edilerek ölçüm yapılmaktadır. Jeneratörde herhangi bir sorun olup olmadığının anlaşıldığı test işlemleri oldukça önemli olmaktadır.

Yapılan fonksiyon testlerinin hepsi detaylı bir şekilde yapılmalı, uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Yakamoz Makina olarak bu işlemlerin hepsini en yeni teknolojik ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

jeneratör motor test işlemleri

Servis Talep Formu

Talep formunu doldurarak gönderin en kısa sürede size dönüş yapalım.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

BİZE ULAŞIN

  • +90 232 461 87 31
  • +90 232 461 01 97
  • info@yakamozmakina.com
  • Fatih Mah. 1193 Sok. No:7 Sarnıç
    Gaziemir / İZMİR

Bizi Takip Edin!

Telif Hakkı © Yakamoz Makina – Jeneratör Kiralama – Satış – Servis | Localveri İzmir Web Tasarım

Yakamoz Makina, Kazakistan’dan Tanzanya’ya kadar Dünya’nın bir çok noktasına servis ve yedek parça desteği sağlar. Turkcell, Vadofone, Kipa, Tüprag, Vestel gibi çok sayıda kurumsal firmanın tercihidir.

İtalya merkezli FPT Industrial’ın Türkiye’deki en önemli distribütörü olan Yakamoz Makina, kurumsal kimliğini ve kalitesini ispatlayarak uluslararası boyutlarda da adını duyurmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Perkins ana bayisi olarak orijinal yedek parça ve motor satışı hizmeti vermekte olup yurtiçindeki en güçlü yedek parça stoğuna sahiptir.