PROJE DANIŞMANLIK HİZMETİ

Yakamoz Makina, işletmelerin genel çalışma prensipleri doğrultusunda proje danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine uygun olacak şekilde bir planlama yapmaktadır. Mesleğin verimlilik ve kalite gerekleri ile uyumlu olacak şekilde;

  • Proje içerisindeki iş paketlerinin uygulama süreçlerinde destek verilmesi
  • Ortaya çıkabilecek olumsuz durumları bildirerek ikaz edilmesi
  • Proje uygulama ve yönetiminde olayın yönetilmesinde ekiplere destek verilmesi
  • Projedeki iş ve işlemlerin uygulanması ile ilgili, projenin sürdürülebilirliği vb. teknik ve mali konularda proje ekibinin desteklemesi

gibi süreçlerin hepsini alanında uzman ve deneyimli ekibiyle birlikte gerçekleştirmektedir.

proje danışmanlık hizmeti

“Enerji ve Güç Sistemleri” kapsamında müşterilerimizle yalnızca satış ve tahsilat gerçekleştirdiğimiz bir ilişki kurmayı reddediyor; küçük, orta veya büyük ölçekli fark etmeksizin tüm yatırımcılarımızın katma değer üretmeleri için profesyonel danışmanlık ve çözüm ortaklığı anlayışını besliyoruz. Kazakistan’dan Tanzanya’ya Dünya’nın birçok farklı bölgesinde aktif varlık gösteren Yakamoz Makina ile üretim, depolama ve dağıtım sektörlerinde işyükünü ve maliyeti azaltan çözümler mümkündür.

Müşterilerimize henüz projelendirme aşamasında sunduğumuz alternatif çözümler ve teknik analizler ile saha çalışanlarımızdan edindiğimiz faaliyet raporlarını şeffaflık ilkesine bağlı kalarak oluşturuyoruz. İş hacmi, sektör ve teslim tarihlerini belirlediğimiz projede teslimata kadar geçen sürede düzenli geri dönüşlerde bulunuyor; uygulama sahasını ufkumuzun ötesine taşımayı hedefliyoruz. Profesyonel saha personellerimiz ile devreye aldığımız projede, sözleşmede belirtilen her bir kritere bağlı kalarak nitelikli işçilik ve güvenilir iş ortaklığını tesis ediyoruz. Gerek enerji gerek offroad projelerde profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Hizmet Talep Formu

Talep formunu doldurarak gönderin en kısa sürede size dönüş yapalım.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

BİZE ULAŞIN

  • +90 232 461 87 31
  • +90 232 461 01 97
  • info@yakamozmakina.com
  • Fatih Mah. 1193 Sok. No:7 Sarnıç
    Gaziemir / İZMİR

Bizi Takip Edin!

Telif Hakkı © Yakamoz Makina – Jeneratör Kiralama – Satış – Servis | Localveri İzmir Web Tasarım

Yakamoz Makina, Kazakistan’dan Tanzanya’ya kadar Dünya’nın bir çok noktasına servis ve yedek parça desteği sağlar. Turkcell, Vadofone, Kipa, Tüprag, Vestel gibi çok sayıda kurumsal firmanın tercihidir.

İtalya merkezli FPT Industrial’ın Türkiye’deki en önemli distribütörü olan Yakamoz Makina, kurumsal kimliğini ve kalitesini ispatlayarak uluslararası boyutlarda da adını duyurmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Perkins ana bayisi olarak orijinal yedek parça ve motor satışı hizmeti vermekte olup yurtiçindeki en güçlü yedek parça stoğuna sahiptir.