YAKAMOZ MAKİNA

Enerjinizi Şansa Bırakmayın

Yakamoz Makina 2005 yılında İzmir’de kuruldu. “Enerji ve Güç Sistemleri” sektöründe hizmet veren Yakamoz Makina sadece satış yapan ve servis veren bir firma değil aynı zamanda değer yaratan gerçek bir çözüm ortağıdır.

Kazakistan’dan Tanzanya’ya kadar Dünya’nın bir çok noktasına servis ve yedek parça desteği sağlar. Turkcell, Vadofone, Kipa, Vestel gibi çok sayıda kurumsal firmanın tercihidir.

“Endüstriyel dizel/gas motorları” ve “Jeneratörler” denildiğinde akla gelen ilk firmalardan bir tanesidir. Motor revizyonlarını 1000 m2 kapalı alanda gerçekleştirmekte ve revizyon sonrası yük testi ile bölgedeki liderliği ile kaliteli hizmetin diğer adıdır.

FPT Motor Türkiye Mümessili

FPT Industrial, endüstri, tarım ve deniz ulaşımı gibi farklı sektörlere hitap eden motorları ile ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir. Endüstri sektöründeki tüm araçların motor ihtiyacını karşılayabilmekte, güçlerini artırarak maksimum performans almalarını sağlayabilmektedir. Ekskavatörler, greydeyler, forkliftler, dozerler, vinçler, deniz (marin) motorları ve bunun gibi birçok inşaat makineleri için endüstriyel motorlar üretmektedir.

İtalya merkezli FPT Industrial’ın Türkiye’deki en önemli distribütörü olan Yakamoz Makina, kurumsal kimliğini ve kalitesini ispatlayarak uluslararası boyutlarda da adını duyurmaya devam etmektedir.

Marin Motor Ana Bayi

Perkins ana bayisi olarak orijinal yedek parça ve motor satışı hizmeti vermekte olup yurtiçindeki en güçlü yedek parça stoğuna sahiptir. Yakamoz Makina teknik ekibi Perkins motor revizyonlarında yüksek tecrübeye sahip uzmanlaşmış özel kadroyla hizmet vermektedir.

Perkins 4000 serisi motorların tüm parçalarını stoğunda bulundurmaktadır.

Değerlerimiz

MİSYONUMUZ

Ülkemizde son yıllarda gelişen ve yerleşen “kalite” anlayışının hizmet sektöründe de efektif bir biçimde kullanılması konusunda işin öncülerinden olmak, hizmet sektöründe müşterilerimizi doğru bilgiyle donatmak ve sektöre “kalite” ve “güven” anlamında yön vermektir.

Sürekli kendini yenileyen, yüksek donanımlı ekip ve güçlü operasyonel yapı ile müşterilerine en hızlı katma değerli hizmeti sunmak.

VİZYONUMUZ

Sanayi devriminden bu yana üreticilerin ve müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri sürekli değişmekte ve gelişmektedir. Vizyonumuz bu değişimi ve gelişimi yakından takip ederek sektörde müşterilerimize her zaman kaliteli ve güven veren hizmet anlayışını sunmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede bu anlayışla cevap vermektir.

EAME bölgesinde Marin, Jeneratör ve Endüstriel uygulamalarda uzman hizmet sunan, lider ve güvenilir çözüm ortağı olmak.

BİZE ULAŞIN

  • +90 232 461 87 31
  • +90 232 461 01 97
  • info@yakamozmakina.com
  • Fatih Mah. 1193 Sok. No:7 Sarnıç
    Gaziemir / İZMİR

Bizi Takip Edin!

Telif Hakkı © Yakamoz Makina – Jeneratör Kiralama – Satış – Servis | Localveri İzmir Web Tasarım

Yakamoz Makina, Kazakistan’dan Tanzanya’ya kadar Dünya’nın bir çok noktasına servis ve yedek parça desteği sağlar. Turkcell, Vadofone, Kipa, Tüprag, Vestel gibi çok sayıda kurumsal firmanın tercihidir.

İtalya merkezli FPT Industrial’ın Türkiye’deki en önemli distribütörü olan Yakamoz Makina, kurumsal kimliğini ve kalitesini ispatlayarak uluslararası boyutlarda da adını duyurmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Perkins ana bayisi olarak orijinal yedek parça ve motor satışı hizmeti vermekte olup yurtiçindeki en güçlü yedek parça stoğuna sahiptir.