Bakım ve Onarım

İşletmeler açısından hayati bir öneme sahip olan jeneratörlerin uzun süre sorunsuz çalışması için en önemli nokta bakım ve onarım işlemleridir. Bu hizmetlerin kalite ve uzmanlığı kanıtlanmış firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Bu doğrultuda, işletmeler ile önceden yapılan sözleşmeler, işletmelerin maliyetini de en aza indirmektedir. Yakamoz Makina olarak bu hizmeti geniş kapsamlı verirken yazılım güncellemeleri, konfigürasyon ayarları gibi genel bakımları da gerçekleştiriyoruz.

Jeneratör bakımı için günlük, haftalık ve aylık bakımların yanı sıra periyodik bakım ve yıllık bakımlar bulunmaktadır. Sorunsuz çalışabilmesini ve jeneratörün performansının ne durumda olduğunu yıllık bakımlar söylemektedir. Bu yüzden günlük veya aylık bakımlar yapılamıyorsa bile yıllık bakım aksatılmamalıdır.

Arıza ve onarım masraflarını en aza indirmek için jeneratörün periyodik bakımı eksiksiz olarak yapılmalıdır. Periyodik bakımda jeneratörün parçaları ve sıvıları kontrol edilmeli, gerekli olduğunda değiştirilmelidir. Motor yağının ve filtrelerinin değişiminin yanı sıra varsa genel işleyişi engelleyecek sorunlar da irdelenmelidir.

Yüksek fiyatlar ile alınan jeneratörlerin uzun süre sorunsuz çalışması için bakımı göz ardı edilmemelidir.

Karşılaşılan arıza ve sorunlar için 7/24 servis hizmetimiz bulunmaktadır. En kısa sürede yaşanan arızaları profesyonel ekiplerimiz ile çözüyor, elektrik kesintisini mümkün olan en hızlı şekilde ortadan kaldırıyoruz.

jeneratör motor bakım onarım izmir

Servis Talep Formu

Talep formunu doldurarak gönderin en kısa sürede size dönüş yapalım.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

BİZE ULAŞIN

  • +90 232 461 87 31
  • +90 232 461 01 97
  • info@yakamozmakina.com
  • Fatih Mah. 1193 Sok. No:7 Sarnıç
    Gaziemir / İZMİR

Bizi Takip Edin!

Telif Hakkı © Yakamoz Makina – Jeneratör Kiralama – Satış – Servis | Localveri İzmir Web Tasarım

Yakamoz Makina, Kazakistan’dan Tanzanya’ya kadar Dünya’nın bir çok noktasına servis ve yedek parça desteği sağlar. Turkcell, Vadofone, Kipa, Tüprag, Vestel gibi çok sayıda kurumsal firmanın tercihidir.

İtalya merkezli FPT Industrial’ın Türkiye’deki en önemli distribütörü olan Yakamoz Makina, kurumsal kimliğini ve kalitesini ispatlayarak uluslararası boyutlarda da adını duyurmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Perkins ana bayisi olarak orijinal yedek parça ve motor satışı hizmeti vermekte olup yurtiçindeki en güçlü yedek parça stoğuna sahiptir.