KAMYON ÜSTÜ MOBİL YÜK BANKASI 2400kW (Cos Phi:1)

2MW Konteyner içinde taşınabilir, yapılan testlerde elde edilen sonuçları rapor edebilmek için gerekli ara bağlantıya sahip tek başına komple bir Yük Bankasıdır.

  • Sistem 5 adet 200kW, 5 adet 100kW, 6 adet
  • 50kW, 4 adet 25kW, 7 adet 10kW ve 6 adet
  • 5kW olmak üzere toplam 2000kW

Direnç Yüküne sahiptir.

Ayrıca iki adet 4x50kW yüke sahip direnç sistemi ile bu mobil test gücü 2400kW ‘a çıkmaktadır. Bu şekilde 3000kVA ‘ya kadar karşı gelen bir test imkânı bulunmaktadır.

2400kW mobil motor test işlemi

SAHADA KURULAN 3800kW TEST SİSTEMİ (Cos Phi:1)

Yüksek güçlerin testleri gerektiğinde 3800kW ‘a kadar Sahada kurulan tip sistem kullanılmaktadır. Bu test sistemi gerekirse 4150kW ‘a kadar çıkabilmektedir. Bu da yaklaşık 5000kVA güce karşılık gelmektedir.

Test değerleri kaydedilmekte ve uluslararası normlarda Test raporu çıkartılmaktadır.

Rapor dili önceden Türkçe – İngilizce veya Almanca olarak belirtildiği taktirdi bu dillerde oluşturulmaktadır. Özel dil talepleri de ayrıca bildirilmelidir.

İstenildiği taktirde 200kW ‘lık Yük bankaları da 4x50kW olarak münferit testlerde kullanılabilir.

3800kW motor test işlemi

DİNAMİK MOTOR TEST SİSTEMİ 560kW

40 feet Konteyner içinde yer alan DİNAMİK MOTOR TEST SİSTEMİ bir Motoru bağımsız olarak test etmeyi sağlamaktadır. 560kWm (750bhp) gücünde bir Dinamometre ve Bilgisayar destekli ölçüm ve kayıt sistemi vasıtasıyla test yapılabilmektedir. Yük olarak Sulu Dinamometre kullanılmaktadır.

Bu testin amacı özellikle REVİZYON sonrası Motorun çalıştığı sahaya ve sisteme takılmadan önce durumunu kontrol edip değerlendirilmesine imkân sağlamaktır. Bu işlem yapılan işin doğrulanmasının yanında mükerrer iş yapılmasını önleyerek zaman ve para kaybını da önlemeyi amaçlar.

Servis Talep Formu

Talep formunu doldurarak gönderin en kısa sürede size dönüş yapalım.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

BİZE ULAŞIN

  • +90 232 461 87 31
  • +90 232 461 01 97
  • info@yakamozmakina.com
  • Fatih Mah. 1193 Sok. No:7 Sarnıç
    Gaziemir / İZMİR

Bizi Takip Edin!

Telif Hakkı © Yakamoz Makina – Jeneratör Kiralama – Satış – Servis | Localveri İzmir Web Tasarım

Yakamoz Makina, Kazakistan’dan Tanzanya’ya kadar Dünya’nın bir çok noktasına servis ve yedek parça desteği sağlar. Turkcell, Vadofone, Kipa, Tüprag, Vestel gibi çok sayıda kurumsal firmanın tercihidir.

İtalya merkezli FPT Industrial’ın Türkiye’deki en önemli distribütörü olan Yakamoz Makina, kurumsal kimliğini ve kalitesini ispatlayarak uluslararası boyutlarda da adını duyurmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Perkins ana bayisi olarak orijinal yedek parça ve motor satışı hizmeti vermekte olup yurtiçindeki en güçlü yedek parça stoğuna sahiptir.