REVİZYON

Her cihaz, ekipman ve eşyada olduğu gibi makine parçalarının da belirli bir aşınma toleransı ve ömrü vardır. Bu aşınmayı ve ömrün süresini uzatmak için yapılması gereken şeyler olsa da, eninde sonunda o ürünün parçalarının yenilenmesi veya değişimlerinin yapılması gerekmektedir. Öncesinde yapılacak olan değerlendirmelerin, sonrasında da yenileme veya değişim işlemleri için uzman ve tecrübeli bir ekip tercih edilmelidir.

Dünyanın önde gelen birçok jeneratör ve motor markasının bayi ve distribütörlüğünü yapan Yakamoz Makina, ihtiyacınız olan her özelliğe sahiptir. Yıllardır bu alanda hizmet vermenin deneyimini, teknik anlamda uzman ekibin kalitesiyle birleştirmektedir. Tamamen orjinal yedek parçalar kullanmanın yanı sıra üreticinin vermiş olduğu eğitim ve dokümantasyon ile tolerans değerlerine uygun olarak revizyon işlemlerini uygular.

Ürünün fabrika çıkış değerlerine yakın bir seviyeye getirdikten sonra revizyon işlemleri tamamlanır. Yakamoz Makina kalitesini her hizmette olduğu gibi burada da hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

motor jeneratör revizyon izmir

Servis Talep Formu

Talep formunu doldurarak gönderin en kısa sürede size dönüş yapalım.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

BİZE ULAŞIN

  • +90 232 461 87 31
  • +90 232 461 01 97
  • info@yakamozmakina.com
  • Fatih Mah. 1193 Sok. No:7 Sarnıç
    Gaziemir / İZMİR

Bizi Takip Edin!

Telif Hakkı © Yakamoz Makina – Jeneratör Kiralama – Satış – Servis | Localveri İzmir Web Tasarım

Yakamoz Makina, Kazakistan’dan Tanzanya’ya kadar Dünya’nın bir çok noktasına servis ve yedek parça desteği sağlar. Turkcell, Vadofone, Kipa, Tüprag, Vestel gibi çok sayıda kurumsal firmanın tercihidir.

İtalya merkezli FPT Industrial’ın Türkiye’deki en önemli distribütörü olan Yakamoz Makina, kurumsal kimliğini ve kalitesini ispatlayarak uluslararası boyutlarda da adını duyurmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Perkins ana bayisi olarak orijinal yedek parça ve motor satışı hizmeti vermekte olup yurtiçindeki en güçlü yedek parça stoğuna sahiptir.