JENERATÖR ARIZA TEŞHİSİ

Yakamoz Makina olarak farkımız ve kalitemizi ön plana çıkaran hizmetlerimizden biri olan jeneratör arıza teşhisi, tecrübeli teknik ekibimiz sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Müdahale ederken öncelikli amacımız, arızanın yalnızca onarılması değil, tekrarlanmamasını sağlamaktır. Bu prensip ile faaliyet gösterdiğimiz için maksimum müşteri memnuniyetine hedefine ulaşmaktayız.

Türkiye’nin her yerindeki mekanik ve elektriksel tüm jeneratör arızalarını hızlı tespit ediyor, doğru müdahale ediyoruz.

Yıllardır bu sektörde hizmet vermenin deneyimini kullanıyor, jeneratörlerin sıklıkla yaptığı arızalar için gerekli olan yedek parçaları stoğumuzda bulunduruyoruz. Bu sayede elektrik kesintisini de mümkün olan en kısa sürede çözüyoruz. Ekibimizde bulunan bağlantı kitleri ile tüm jeneratör ve motor kontrol modüllerine bağlanıyor, jeneratör arıza teşhisi ve tespitini yapıyoruz.

jeneratör arıza teşhisi

Jeneratör tamiri, arıza tespiti ve bunun gibi sorunlar için yapmanız gereken tek şey; aşağıdaki servis talep formunu doldurmak. Kısa süre içinde size geri dönüş yapıyor, ihtiyacınız olan hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Servis Talep Formu

Talep formunu doldurarak gönderin en kısa sürede size dönüş yapalım.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

BİZE ULAŞIN

  • +90 232 461 87 31
  • +90 232 461 01 97
  • info@yakamozmakina.com
  • Fatih Mah. 1193 Sok. No:7 Sarnıç
    Gaziemir / İZMİR

Bizi Takip Edin!

Telif Hakkı © Yakamoz Makina – Jeneratör Kiralama – Satış – Servis | Localveri İzmir Web Tasarım

Yakamoz Makina, Kazakistan’dan Tanzanya’ya kadar Dünya’nın bir çok noktasına servis ve yedek parça desteği sağlar. Turkcell, Vadofone, Kipa, Tüprag, Vestel gibi çok sayıda kurumsal firmanın tercihidir.

İtalya merkezli FPT Industrial’ın Türkiye’deki en önemli distribütörü olan Yakamoz Makina, kurumsal kimliğini ve kalitesini ispatlayarak uluslararası boyutlarda da adını duyurmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Perkins ana bayisi olarak orijinal yedek parça ve motor satışı hizmeti vermekte olup yurtiçindeki en güçlü yedek parça stoğuna sahiptir.